Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKÝ POHÁR

6. 7. 2010

Kvalifikace:              24. - 26.   9. 2010 

Turnaje :     1. kolo  30. - 31. 10. 2010 

                   2. kolo    4. -   5.  12. 2010

Finále :          1. kolo   25. - 27.  2. 2011

                   2. kolo   11. - 13.  3. 2011

24.9.2010 kvalifikační skupina E: tělocvična Tísek

  1. Přerov
  2. TJ Junior Brno
  3. Frenštát p.Radhoštěm
  4. TJ Mittal Ostrava                                       
  • TJ Mittal Ostrava   -   PVK Přerov        0:2 (47:52) 
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Junior Brno   2:0 (50:34)  
  • TJ Mittal Ostrava   -   Frenštát p.Rad.  2:0 (50:31)

25-26.9.2010 kvalifikační skupina 2 - Bílovec    

  1. Lanškroun
  2. Frýdek Místek
  3. Moravská Třebová
  4. Polička
  5. Prostějov "B"
  6. Tj Mittal Ostrava 
  • TJ Mittal Ostrava   -    Lanškroun          1:2 (43:61)
  • TJ Mittal Ostrava   -   Frýdek Místek       1:2 (50:55)
  • TJ Mittal Ostrava   -   Mor. Třebová      2:1 (58:49)
  • TJ Mittal Ostrava   -   Polička                 2:1 (65:50)
  • TJ Mittal Ostrava   -   Prostějov "B"      2:0 (50:31)

Tabulka po kvalifikaci : 

                                                            body       sety        míče

  1. Moravská Třebová                       9          9:3        259:202
  2. Lanškroun                                    9           9:4        278:203
  3. TJ Mittal Ostrava                         8           8:6        267:246
  4. Frýdek Místek                              8           6:5        198:226
  5. Polička                                         6           4:8        202:259
  6. Prostějov "B"                              5           0:10      182:252 

 

Rozdělení do skupin :

1.Skupina M1 :  

  1. PVK Prostějov "A"      10 bodů
  2. VK KP Brno                  10
  3. PVK Znojmo                 10
  4. M.Třebová                     9
  5. UH.Hradiště                   9
  6. ŠSK Bílovec                    9
  7. HSP Opava                     9
  8. VK Lanškroun                9                     

2.Skupina  M2:

  1. PVK Přerov                      8
  2. Nový jičín                         8
  3. UP Olomouc                      8
  4. TJ Mittal Ostrava A         8
  5. Frýdek Místek                  8
  6. TJ Mittal Ostrava  B         7
  7. Svitavy                            7
  8. VSC Zlín                            7 

_______________________________________________________________________

1.kolo 30-31.10.2010 - Nový Jičín

  • TJ Mittal Ostrava  -  Sokol Frýdek Místek    1:2
  • TJ Mittal Ostrava  -  TJ Mittal Ostrava B      2:0
  • TJ Mittal Ostrava  -  UP Olomouc                  2:0
  • TJ Mittal Ostrava  -  VSC Zlín                        2:0
  • TJ Mittal Ostrava  -  Svitavy                         1:2
  • TJ Mittal Ostrava  -  PVK Přerov                  0:2 
  • TJ Mittal Ostrava  -  TJ Nový Jičín                2:1

 
Přer
N.J.
Olo
Ov.A
F.M.
OV.B
Svit
Zlín
Přerov
 X
 2:1
2:0 
2:0 
2:0
2:0 
2:0 
2:0 
N.J.
 1:2
 X
2:0 
1:2 
2:1 
2:0 
2:0 
2:0 
Olomouc
 0:2
 0:2
 X
0:2
0:2 
2:0 
1:2
2:1
Ostr A
 0:2
 2:1
2:0 
X
1:2 
2:0
1:2 
2:0 
Frýdek
 0:2
 1:2
2:0
2:1 
 X
2:0 
2:0
2:0
Ostr B
 0:2
 0:2
0:2 
0:2
 0:2
 X
0:2 
1:2 
Svitavy
 0:2
 0:2
2:1
2:1 
 0:2
2:0
 X
 2:0
Zlín
 0:2
 0:2
1:2
0:2
 0:2
2:1 
0:2
 X


 
Tabulka M2:     

 

 

sety

body

Přerov

14:1

14

Nový Jičín

12:5

12

Frýdek Místek

11:5

12

 Ostrava A

10:7

11

Svitavy

8:9

11

Olomouc

5:11

 9

Zlín

3:12

 8

Ostrava B

1:14

 7

 
 

 

 

 

 

 

 

 _______________________________________________________________________
 

Celková tabulka po 1.kolo Morava: 
 

1.
VK Modřanská Prostějov
16
2.
ŠSK IR Progres Bílovec
15
3.
SK Happy sport Opava
14
4.
VK Znojmo Přímětice
13
5.
VO TJ Lanškroun
12
6.
VK KP Brno
11
7.
TJ Slovan Moravská Třebová
10
8.
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště       
9
9.
PVK Přerov
8
10.
TJ Nový Jičín
7
11.
TJ Sokol Frýdek–Místek
6
12.
TJ Mittal Ostrava
5
13.
TJ Svitavy
4
14.
SK UP Olomouc
3
15.
VSC Zlín
2
16.
TJ Mittal Ostrava B
1

Do skupiny Morava (M1) postupuje  PVK Přerov,TJ Nový Jičín

Do skupiny  M2 sestupuje TJ Slovan Moravská Třebová,TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště

________________________________________________________________________

2.kolo 4.-5.12.2010  Frýdek Místek

  • TJ Mittal Ostrava  -  VSC Svitavy                      2:0   25:11.25:19
  • TJ Mittal Ostrava  -  TJ Mittal Ostrava  B        2:0   25:13.25:9 
  • TJ MIttal Ostrava  -  Mor. Třebová                   0:2   10:25.20:25
  • TJ Mittal Ostrava  -  UP Olomouc                      1:2    25:20,20:25.15:17
  • TJ Mittal Ostrava  -  VSC Zlín                              2:0   25:16,25:10
  • TJ MIttal Ostrava  -  Sl.Uh.Hradiště                  0:2   23:25,19:25
  • TJ Mittal Ostrava  -  Sokol F-M                          2:0    25:2025:17  

 ČP 2010
Skore
body
pořadí
 
M.Třebová
 
14:0
 
14
1
 
U.Hradiště
 
11:5
 
12
2
Ostrava A        9:6          11

            3

F.-Místek 
8:7 
11 
4
Olomouc
9:9
11
5
Svitavy
7:9
10
6
Ostrava B
4:13
8
7
Zlín
1:14
7
8

         

Do finále  ČP   postupují:

 Morava:

  1. VK Prostějov
  2. VK KP Brno
  3. VK Lanškroun
  4. TJ Nový Jičín
  5. PVK Znojmo
  6. ŠSK Bílovec
  7. PVK Přerov
  8. Happy sport Opava
  9. TJ Slovan Moravská Třebová
  10. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  11. TJ Mittal Ostrava A
  12. TJ Sokol Frýdek Místek

Čechy:

  1. PVK Olymp Praha
  2. VK TU Liberec
  3. VK Slavia VŠ Plzeň
  4. TJ Kralupy nad Vtavou
  5. Slavie Kometa Praha A
  6. TJ Lokomotiva Plzeň
  7. SK Třebín
  8. SK Ještědská Liberec
  9. KCTM Havlíčkův Brod
  10. BVC Chodov
  11. VSK Baník Sokolov
  12. TJ Slavia Hradec Králové

  Skupina 1 -  družstva,která se umístila  na 1- 4 místě 

  Skupina 2 -  družstva,která se umístila  na 5 - 8 místě

  Skupina 3 - 1.kolo :

  1.  TJ Slovan Moravská Třebová
  2.  TJ Slovácká Slavie Uherské Hradiště
  3.  TJ Mittal Ostrava
  4.  TJ Sokol Frýdek Místek
  5.  KCTM Havlíčkův Brod
  6.  BVC Chodov
  7.  VSK Baník Sokolov
  8.  TJ Slavie Hradec Králové
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Slavie Uherské Hradiště    0:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   VSK Baník Sokolov                 0:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   KCTM Havl. Brod                    2:0
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Sokol F.Místek                   2:0
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ S. Hradec Králové            2:0
  • TJ Mittal Ostrava   -   KCTM H.Brod                          0:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ S.Mor.Třebová                   0:2

Tabulka:

  1. VSK Baník Sokolov                      14bodů
  2. TJ Slovan Moravská Třebová  12
  3. BVC Chodov                                  12
  4. TJ Slovácká  Uh.Hradiště          12
  5. TJ Mittal Ostrava                        10
  6. TJ Slavie H.Králové                       9
  7. TJ Sokol Frýdek Místek               8
  8. KCTM Hav.Brod                              7

Skupina 3 - 2.kolo

  1. SK Třebín
  2. PVK Přerov
  3. BVC Chodov
  4. TJ S. Uh. 
  5. TJ Mittal Ostrava
  6. TJ S. H.Králové
  7. TJ S. Frýdek Místek
  8. KCTM Havl. Brod
  • TJ Mittal Ostrava   -   BVC Chodov               0:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   PVK Přerov                0:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   SK Třebín                   2:0
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Hradec Králové     2:1
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Uh.Hradiště           1:2
  • TJ Mittal Ostrava   -   TJ Fr. Místek              2:0
  • TJ Mittal Ostrava   -   ŠSK Bílovec B             2:0

Konečná tabulka:

1. SLAVIA VŠ -15.ZŠ PLZEŇ
2. VK TU LIBEREC
3. VK MODŘANSKÁ PROSTĚJOV
4. VK KP BRNO
5. PVK OLYMP PRAHA
6. VO TJ LANŠKROUN
7. LOKOMOTIVA PLZEŇ
8. SK JEŠTĚDSKÁ LIBEREC
9. TJ KRALUPY NAD VLTAVOU
10. ŠSK IR PROGRES BÍLOVEC
11. VK ZNOJMO-PŘÍMĚTICE
12. SK SLAVIA KOMETA PRAHA A
13. VSK BANÍK SOKOLOV
14. TJ NOVÝ JÍČÍN
15. SK HAPPY SPORT OPAVA
16. TJ MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
17. PVK PŘEROV
18. BVC CHODOV
19. SK TŘEBÍN
20. TJ MITTAL OSTRAVA 
21.TJ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ
22. TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ
23. TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK
24. KCTM HAVLÍČKŮV BROD