Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český pohár - starší žákyně

21. 6. 2011

 termíny:

kvalifikace: 22. - 23.10.2011


turnaje: Čechy,Morava

1.kolo 19. - 20.11.2011

2.kolo 07. - 08.01.2012

finále

1.kolo 25. - 26.02.2012,

2.kolo 23. - 25.03.2012


    

Kvalifikace Bílovec:

Skupina E:

TJ  Ostrava - VK Prostějov "B"         2:0

TJ  Ostrava - VK Znojmo                     2:0

TJ  Ostrava - Sokol  Dolní Újezd        2:0
 

TJ  Ostrava - TJ Lanškroun               2:0 (19,25)

TJ  Ostrava - UH.Hradiště "B"           2:0 (8,8)

TJ  Ostrava - Lok. Břeclav                  2:0 (12,10)

TJ  Ostrava - ŠSK Bílovec "B"           2:1

TJ  Ostrava - KCM Vysočina              2:0

_________________________________________________________________

 1.kolo  MORAVA - Nový Jičín
 

TJ  Ostrava - ŠSK Bílovec                  1:2

TJ  Ostrava -  VK Prostějov               0:2

TJ  Ostrava - KP Brno                          0:2

TJ  Ostrava  - UP Olomouc                 0:2

TJ  Ostrava - KCM Vysočina               2:0

TJ  Ostrava - PVK Přerov                    2:1

TJ  Ostrava - Sokol Frýdek Místek   2:1  

TJ  Ostrava - TJ Mor.Třebová            1:2

 

Pořadí  po 1. kole - Morava:  
1. SK UP Olomouc 16 bodů  
2. VK Modřanská Prostějov 15  
3. VK KP Brno 14  
4. TJ Sokol Frýdek-Místek 13  
5. TJ Ostrava 12  
6. PVK Přerov 11  
7. TJ Slovan Mor. Třebová 10  
8. ŠSK IR Progres Bílovec 9 sestup M2  
9. KCTM Volejbal Vysočina 8 sestup M2  
10. TJ Nový Jičín 7 postup M1  
11. VO TJ Lanškroun 6 postup M1  
12. VK Znojmo-Přímětice 5  
13. TJ Sokol Dolní Újezd 4  
14. TJ Svitavy 3  
15. TJ Slov. Slavia Uherské Hradiště 2  
16. TJ Frenštát p. Radhoštěm 1  
17. Lokomotiva Břeclav 0

 

_______________________________________________________________________-

2.kolo  Morava - Prostějov

TJ  Ostrava - PVK Přerov                      2:0

TJ  Ostrava - Sokol Frýdek Místek     2:1

TJ  Ostrava - VK Prostějov                   0:2

TJ  Ostrava - VO TJ Lanškroun            2:0

TJ  Ostrava - TJ Slovan M.Třebová    2:1

TJ  Ostrava- SK UP Olomouc                0:2

TJ  Ostrava - VK KP BRNO                      0:2

TJ  Ostrava - TJ Nový Jičín                  1:2

________________________________________________________________________
  soupeři pro 1.kolo Čechy-Morava - Bílovec

VK SLAVIA VŠ-15 ZŠ  PLZEŇ
SK HLINCOVKA
SK TŘEBÍN
TJ KRALUPY
TJ   OSTRAVA
PVK PŘEROV
SLOVAN MOR.TŘEBOVÁ
TJ NOVÝ JIČÍN

Finále 1.kolo - Bílovec GMK

 TJ  Ostrava - TJ Nový Jičín                     2:0

 TJ  Ostrava - VK Slavia - 15 ZŠ Plzeň   2:1

  TJ  Ostrava - TJ Kralupy                          2:1

 TJ  Ostrava - Slovan M.Třebová            2:0

 TJ  Ostrava -  SK Hlincovka                    2:0

 TJ  Ostrava - PVK Přerov                        2:0

 TJ  Ostrava . SK Třebín                            0:2

 Tabulka po 1 kole finále - 2.osmička :

                                                                       sety         body

TJ  Ostrava                                            12:4          13

SK Třebín                                                     12:7          13

PVK Přerov                                                    9:7          11

Slavia Plzeň                                                 10:8          11

M.Třebová                                                     8:9          10

TJ Kralupy                                                     7:10          9

Hlincovka Č.Budějovice                              5:12          9

TJ Nový Jičín                                                 6:12          8

_______________________________________________________________________

Celková tabulka po 1.kole finále:
 

SK UP Olomouc                                        24
VK Modřanská Prostějov                       23
VK KP Brno                                             22
VK TU Liberec                                         21  
TJ Baník Příbram                                    20
VSK Baník Sokolov                                 19
TJ Sokol Frýdek Místek                           18
PVK Olymp Praha                                   17
TJ  Ostrava                                        16
SK Třebín                                                15
PVK Přerov                                             14
VK Slavia 15.ZŠ Plzeň                             13
TJ Slovan Moravská Třebova                 12
TJ Kralupy                                              11
SK Hlincovka                                          10
TJ Nový Jičín                                            9
ŠSK IR-Progres Bílovec                           8
TJ Slavia Hradec Králové                        7
TJ Lokomotiva Plzeň                               6
SK Slavia Kometa Praha                         5
VSK Český Krumlov                                 4
KCTM Volejbal Vysočina                          3
VO TJ Lanškroun                                      2
Sokol Dolní Újezd                                     1

 _______________________________________________________________________

Soupeři 2.kolo finále - 23.-25.3.2012 Bílovec

UP Olomouc

Modřanská Prostějov

KP Brno

TU Liberec

Baník Příbram

Baník Sokolov

TJ  Ostrava

SK Třebín

 

TJ  Ostrava - Modřanská Prostějov  0:2

TJ  Ostrava - KP Brno                            0:2

TJ  Ostrava - TU Liberec                       2:0

TJ  Ostrava - Baník Příbram                0:2

TJ  Ostrava - Baník Sokolov                2:1

TJ  Ostrava - SK Třebín                         2:0

TJ  Ostrava - UP Olomouc                    0:2

Pořadí po 2.kole a celkové pořadí:

 

 
2.KOLO
BODY
CELKEM
POŘADÍ
 
 
 
 
 
VK KP BRNO
1.
24
46
1.
VK MODŘANSKÁ PROSTĚJOV
2.
23
46
2.
SK UP OLOMOUC
3.
22
46
3.
TJ BANÍK PŘÍBRAM
4.
21
41
4.
VK TU LIBEREC
5.
20
41
5.
VSK BANÍK SOKOLOV
7.
18
37
6.
TJ OSTRAVA
6.
19
35
7.
SK TŘEBÍN
8.
17
32
8.
TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK
11.
14
32
9.
VK SLAVIA VŠ PLZENˇ- SK 15.ZŠ
9.
16
29
10.
PVK OLYMP PRAHA
15.
10
27
11.
TJ KRALUPY
10.
15
26
12.
TJ SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
14.
11
23
13.
PVK PŘEROV
16.
9
23
14.
ŠSK IR PROGRES BÍLOVEC
12.
13
21
15.
TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ
13.
12
19
16.
SK HLINCOVKA
18.
7
17
17.
SK SLAVIA KOMETA PRAHA
17.
8
13
18.
TJ NOVÝ JÍČÍN
22.
3
12
19.
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ
20.
5
11
20.
VSK ČESKÝ KRUMLOV
19.
6
10
21.
KCTM VOLEJBAL VYSOČINA
21.
4
7
22.
VO TJ LANŠKROUN
23.
2
4
23.
SOKOL DOLNÍ ÚJEZD
24.
1
2
24