Český pohár - starší žákyně
termíny:
kvalifikace: 22. - 23.10.2011
turnaje: Čechy,Morava
1.kolo 19. - 20.11.2011
2.kolo 07. - 08.01.2012
finále
1.kolo 25. - 26.02.2012,
2.kolo 23. - 25.03.2012
Kvalifikace Bílovec:
Skupina E:
TJ Ostrava - VK Prostějov "B" 2:0
TJ Ostrava - VK Znojmo 2:0
TJ Ostrava - Sokol Dolní Újezd 2:0
TJ Ostrava - TJ Lanškroun 2:0 (19,25)
TJ Ostrava - UH.Hradiště "B" 2:0 (8,8)
TJ Ostrava - Lok. Břeclav 2:0 (12,10)
TJ Ostrava - ŠSK Bílovec "B" 2:1
TJ Ostrava - KCM Vysočina 2:0
_________________________________________________________________
1.kolo MORAVA - Nový Jičín
TJ Ostrava - ŠSK Bílovec 1:2
TJ Ostrava - VK Prostějov 0:2
TJ Ostrava - KP Brno 0:2
TJ Ostrava - UP Olomouc 0:2
TJ Ostrava - KCM Vysočina 2:0
TJ Ostrava - PVK Přerov 2:1
TJ Ostrava - Sokol Frýdek Místek 2:1
TJ Ostrava - TJ Mor.Třebová 1:2
_______________________________________________________________________-
2.kolo Morava - Prostějov
TJ Ostrava - PVK Přerov 2:0
TJ Ostrava - Sokol Frýdek Místek 2:1
TJ Ostrava - VK Prostějov 0:2
TJ Ostrava - VO TJ Lanškroun 2:0
TJ Ostrava - TJ Slovan M.Třebová 2:1
TJ Ostrava- SK UP Olomouc 0:2
TJ Ostrava - VK KP BRNO 0:2
TJ Ostrava - TJ Nový Jičín 1:2
________________________________________________________________________
soupeři pro 1.kolo Čechy-Morava - Bílovec
VK SLAVIA VŠ-15 ZŠ PLZEŇ
SK HLINCOVKA
SK TŘEBÍN
TJ KRALUPY
TJ OSTRAVA
PVK PŘEROV
SLOVAN MOR.TŘEBOVÁ
TJ NOVÝ JIČÍN
Finále 1.kolo - Bílovec GMK
TJ Ostrava - TJ Nový Jičín 2:0
TJ Ostrava - VK Slavia - 15 ZŠ Plzeň 2:1
TJ Ostrava - TJ Kralupy 2:1
TJ Ostrava - Slovan M.Třebová 2:0
TJ Ostrava - SK Hlincovka 2:0
TJ Ostrava - PVK Přerov 2:0
TJ Ostrava . SK Třebín 0:2
Tabulka po 1 kole finále - 2.osmička :
sety body
TJ Ostrava 12:4 13
SK Třebín 12:7 13
PVK Přerov 9:7 11
Slavia Plzeň 10:8 11
M.Třebová 8:9 10
TJ Kralupy 7:10 9
Hlincovka Č.Budějovice 5:12 9
TJ Nový Jičín 6:12 8
_______________________________________________________________________
Celková tabulka po 1.kole finále:
SK UP Olomouc 24
|
VK Modřanská Prostějov 23
|
VK KP Brno 22
|
VK TU Liberec 21
|
TJ Baník Příbram 20
|
VSK Baník Sokolov 19
|
TJ Sokol Frýdek Místek 18
|
PVK Olymp Praha 17
|
TJ Ostrava 16
|
SK Třebín 15
|
PVK Přerov 14
|
VK Slavia 15.ZŠ Plzeň 13
|
TJ Slovan Moravská Třebova 12
|
TJ Kralupy 11
|
SK Hlincovka 10
|
TJ Nový Jičín 9
|
ŠSK IR-Progres Bílovec 8
|
TJ Slavia Hradec Králové 7
|
TJ Lokomotiva Plzeň 6
|
SK Slavia Kometa Praha 5
|
VSK Český Krumlov 4
|
KCTM Volejbal Vysočina 3
|
VO TJ Lanškroun 2
|
Sokol Dolní Újezd 1
|
_______________________________________________________________________
Soupeři 2.kolo finále - 23.-25.3.2012 Bílovec
UP Olomouc
Modřanská Prostějov
KP Brno
TU Liberec
Baník Příbram
Baník Sokolov
TJ Ostrava
SK Třebín
TJ Ostrava - Modřanská Prostějov 0:2
TJ Ostrava - KP Brno 0:2
TJ Ostrava - TU Liberec 2:0
TJ Ostrava - Baník Příbram 0:2
TJ Ostrava - Baník Sokolov 2:1
TJ Ostrava - SK Třebín 2:0
TJ Ostrava - UP Olomouc 0:2
Pořadí po 2.kole a celkové pořadí:
|
2.KOLO
|
BODY
|
CELKEM
|
POŘADÍ
|
|
|
|
|
|
VK KP BRNO
|
1.
|
24
|
46
|
1.
|
VK MODŘANSKÁ PROSTĚJOV
|
2.
|
23
|
46
|
2.
|
SK UP OLOMOUC
|
3.
|
22
|
46
|
3.
|
TJ BANÍK PŘÍBRAM
|
4.
|
21
|
41
|
4.
|
VK TU LIBEREC
|
5.
|
20
|
41
|
5.
|
VSK BANÍK SOKOLOV
|
7.
|
18
|
37
|
6.
|
TJ OSTRAVA
|
6.
|
19
|
35
|
7.
|
SK TŘEBÍN
|
8.
|
17
|
32
|
8.
|
TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK
|
11.
|
14
|
32
|
9.
|
VK SLAVIA VŠ PLZENˇ- SK 15.ZŠ
|
9.
|
16
|
29
|
10.
|
PVK OLYMP PRAHA
|
15.
|
10
|
27
|
11.
|
TJ KRALUPY
|
10.
|
15
|
26
|
12.
|
TJ SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
|
14.
|
11
|
23
|
13.
|
PVK PŘEROV
|
16.
|
9
|
23
|
14.
|
ŠSK IR PROGRES BÍLOVEC
|
12.
|
13
|
21
|
15.
|
TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ
|
13.
|
12
|
19
|
16.
|
SK HLINCOVKA
|
18.
|
7
|
17
|
17.
|
SK SLAVIA KOMETA PRAHA
|
17.
|
8
|
13
|
18.
|
TJ NOVÝ JÍČÍN
|
22.
|
3
|
12
|
19.
|
TJ LOKOMOTIVA PLZEŇ
|
20.
|
5
|
11
|
20.
|
VSK ČESKÝ KRUMLOV
|
19.
|
6
|
10
|
21.
|
KCTM VOLEJBAL VYSOČINA
|
21.
|
4
|
7
|
22.
|
VO TJ LANŠKROUN
|
23.
|
2
|
4
|
23.
|
SOKOL DOLNÍ ÚJEZD
|
24.
|
1
|
2
|
24
|